Hakkımızda

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren ekibimiz genç ve dinamik kadrosu ile  sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2012 yılında ENYAP ISI SİSTEMLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ adı altında, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek endüstriyel ürünler, mekanik tesisat, doğalgaz ve  yangın malzemeleri satış pazarlama üzerine kurulmuştur. Firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve pazardaki etkin rolünü arttırmaktadır. Müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri geliştirerek sektörde ki öncü markalar ile sizlerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde her türlü standardı sağlayarak cevap vermektedir.

 

Vizyonumuz

Mekanik tesisat başta olmak üzere yangın,su,doğalgaz tesisat sistemleri hakkında tüm eksiklikleri gidererek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde tesis ederek performans ve rekabette üstün başarı sağlamaktır.

 

Misyonumuz

Mekanik tesisat ve ısı sistemleri sektöründe profesyonel kadromuz ve teknoloji desteği ile değişimlere hızlı ayak uydurup güvenilir ve kurumsal bir firma olarak pazarda büyümek ve etkin rol almaktır.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.